Sferyczne zdjęcia panoramiczne – użyj ich do wyróżnienia firmy na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – użyj ich do wyróżnienia firmy na Facebooku

Panoramy sferyczne wnętrza firmy. Dowiedz się, kto je wykonuje https://www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to nadzwyczaj atrakcyjna i stosunkowo nowa metoda prezentowania wnętrz przedsiębiorstw czy lokali usługowych. Z reguły widzimy je przeglądając Google Street View oraz wizytówki Google Moja Firma, ale też napotykamy je na największym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość opublikowania na tablicy firmy takiego panoramicznego zdjęcia. Jak więc możesz użyć zdjęcia 360 stopni do promowania Twojej firmy na Facebooku? Wskazówki przedstawiamy poniżej.

Czym charakteryzują się panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które można oglądać pod każdym kątem. Swobodne przesuwanie fotografii daje odczucie rzeczywistej obecności w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku umożliwiają oglądanie budynku, nieruchomości czy lokalu poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego rodzaju przygotowuje się przy pomocy dedykowanej aplikacji oraz aparatów. Dla odbiorców jedyną różnicą w porównaniu do tradycyjnych zdjęć cyfrowych to opcja kliknięcia na takie zdjęcie, a potem poruszanie nim w wybranym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – promuj swój biznes na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to idealna metoda na reklamę Twojej firmy bądź biznesu. Panoramy 360 stopni dają znaczne możliwości zaprezentowania pomieszczeń hostelu, biura albo lokalu usługowego. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej atrakcyjna i pomaga dokładnie zapoznać się z danym miejscem. Publikacja sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta oraz zwiększy jego zaufanie w stosunku do świadczonych przez nas usług, co zaowocuje o wiele wyższym prawdopodobieństwem, że z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto wykorzystać na Facebooku zwłaszcza jeśli prowadzimy działalność, która bazuje na komfortowych pomieszczeniach (jak przykładowo sale konferencyjne bądź hotel), ale także jeśli pragniemy nakłonić zainteresowane osoby, by skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej czy też po prostu zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym pracujemy.

Do wykonania panoram sferycznych zatrudnij specjalistę!

Stworzenie panoramy sferycznej, aczkolwiek teoretycznie jest możliwe do opracowania na własną rękę, niemniej jednak do celów reklamowych wskazane jest wybrać doświadczonego fotografa zajmującego się na co dzień interaktywnymi fotografiami. Dlaczego to zalecane rozwiązanie? Polecenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje gwarancję przygotowania najlepszej jakości fotografii, które dodatkowo będą atrakcyjniejsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest także trudno dostępna czy kosztowna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy wykaz fotografów zalecanych przez Google do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci profesjonaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google oraz zamieścili określoną liczbę prawidłowych panoram 360 stopni.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]