Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Parking przy lotnisku w Krakowie - bezkonkurencyjną ofertę sprawdzisz tu.

Największe zalety podróży lotniczych, które spowodowały, że tego typu wyprawy zdobyły duże uznanie, to szybkość, wygoda i możliwość trafienia także w najbardziej oddalone zakątki świata. Podróż, której częścią jest przelot, łączy się aczkolwiek z pewnymi niedogodnościami, z których największą jest bezsprzecznie konieczność dotarcia na lotnisko – a niemało osób w tym celu musi przecież przejechać wiele kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne kwestie połączone z dotarciem na lotnisko własnym samochodem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dojechać własnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W czasie podróży nie muszą rzecz jasna martwić się o swoje auto, ponieważ parking gwarantuje jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem naszych 4 kółek czuwać będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość rezerwacji przez internet, zatem nie trzeba martwić się, że po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie na zostawienie pojazdu. Teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest nadzwyczaj istotne podczas silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja pomocy personelu

Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu monitorowanego w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się też licznych udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna opcja skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Poza tym podróżni mogą liczyć na asystę personelu parkingu w nagłych sytuacjach, jak np. ujście powietrza w oponach albo rozładowanie akumulatora.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]