Wirtualny spacer a promocja firmy w Mapach Google

Wirtualny spacer a promocja firmy w Mapach Google

Dowiedz się więcej o wirtualnym spacerze VR

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach obowiązkowy punkt promocji marki w internecie. Dzięki niej stajemy się widoczni dla internautów wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i możemy w ten sposób zdobyć wielu klientów. Istnieje doskonały sposób, by pośród mnóstwa podobnych firm w naszej lokalizacji wyróżnić się na Mapach Google i prześcignąć konkurencyjne marki. Jednak czym jest wirtualny spacer? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się efektywniejsza? Dlaczego należy się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź widoczny w swojej lokalizacji

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej lokalizacji. Od teraz jesteśmy oznaczeni na mapie Google symbolem pinezki i wyświetlani użytkownikom, którzy szukają konkretnych firm, marek czy usług. Jednak sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby wyprzedzić konkurencję i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, trzeba zrealizować kilka kolejnych kroków, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce Google Moja Firma dodanie estetycznych zdjęć, wszelkich aktualnych informacji, odpowiedniego opisu firmy i adresu strony internetowej firmy. Jest również inna doskonała metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się na tle wielu marek, bowiem nadal niewiele podmiotów ją wykorzystuje. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google to się opłaca!

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale prezentujący naszą nieruchomość bądź biuro. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy też odbywać na różnorodnych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Umożliwia to każdemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu użytkowników. Nadal jednak mało firm decyduje się na jej wykorzystanie, pomimo tego, iż wirtualny spacer Google ma wiele atutów i jest jedną z najskuteczniejszych metod na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Zaleca się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, gdyż sama wyszukiwarka promuje wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe fotografie czy wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość zwiedzenia naszej firmy, hotelu czy punktu usługowego, szybciej przekonają się do korzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na opracowanie takiego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]