Wygodne, poręczne dania na przyjęcia – o cateringu kanapkowym

Wygodne, poręczne dania na przyjęcia – o cateringu kanapkowym

Catering kanapkowy - kliknij w to miejsce po więcej szczegółów o tej usłudze.

Urządzenie nawet ogromnego przyjęcia nie jest kłopotliwe, gdy mamy mnóstwo wolnego czasu na kupowanie potrzebnych produktów i napojów oraz późniejsze samodzielne preparacja z nich pysznych przysmaków dla zaproszonych uczestników uroczystości. Co prawda nie każdy ma taką swobodę, ale nie oznacza to też, że powinno się zaniechać świętowania istotnego wydarzenia. W takiej sytuacji rekomendujemy zamówić usługę tzw.cateringu kanapkowego.

Przekąski, które zjesz bez potrzeby użycia widelca

Finger food catering, a więc po prostu catering kanapkowy, to oferta kierowana zwłaszcza do firm, jednakże korzystają z niej dość często także osoby prywatne oraz rozmaite stowarzyszenia urządzające prestiżowe bankiety. Polega ona na zaopatrzenie imprezy w dania w wariancie finger food, to znaczy nieduże przekąski, które można spożyć stojąc i nie korzystając ze sztućców. Idealny finger food nie wymaga też wykorzystania talerzyka – to porcja na “jeden kęs”. Finger food to przede wszystkim sandwicze, tartoletki owocowe i warzywne albo koreczki. Ten wariant cateringu rewelacyjnie zdaje egzamin na uroczystościach, podczas których organizatorom zależy na poznaniu się wszystkich uczestników. Pozwala on na prowadzenie nieskrępowanych konwersacji, przy czym nie redukuje interakcji wyłącznie do osób usadzonych przy wspólnym stole.

Catering kanapkowy – wspólny stół dla wszystkich gości

Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi docenią plusy, jakie niesie zamówienie przyszykowania cateringu z przekąskami zewnętrznemu podmiotowi. Po pierwsze, w ten sposób rozwiązuje się problem związany z rozstawieniem stołów oraz stresu z planowaniem usadzenia gości uroczystości. Gorące i zimne napoje oraz dania ułożone są na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy chcą. Ułatwia to organizację wydarzeń zwłaszcza w mniejszych salach, gdzie rozstawienie właściwej liczby stołów byłoby problemem. Catering finger food od razu sprawia także, iż bankiet ma mniej poważną, przyjemniejszą atmosferę. Wypada zaznaczyć, że menu z małych przekąsek jest z reguły tańsze aniżeli wykwintne obiady, a przy tym daje więcej opcji dobrania ich do wyborów żywieniowych gości bankietu. Co istotne, catering finger food nie wymaga dostępu do kuchni, a to nieraz bywało główną przeszkodą przy planowaniu imprez firmowych.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]