Wygodny transport busem do Holandii

Wygodny transport busem do Holandii

Polacy są aktualnie jedną z najliczniejszych mniejszości w Holandii. Statystyki podają, że w Niderlandach przebywa już więcej niż 250 tyś. naszych rodaków. Tak duża liczebność holenderskiej Polonii sprawia, iż rośnie zapotrzebowanie na usługi transportowe do tego kraju. Wszyscy planujący wyjazd do państwa słynnego z kanałów i wiatraków dysponują wieloma opcjami. Jak zatem można dotrzeć z Polski do Holandii? Która z metod będzie najwygodniejsza – podróż autokarem czy samolotem? A może bus do Holandii?

Czym dotrzeć do Holandii?

Sposobów na to, aby udać się w podróż do Holandii jest wiele. Najszybszy z nich to z całą pewności samolot. Loty do Niderlandów dostępne są codziennie z wielu małych i dużych portów – m.in. z Warszawy, Wrocławia, Katowic, Gdańska, Modlina oraz Lublina. O wiele dłuższa jest lista miast, z jakich wyjeżdżają autobusy rejsowe do Holandii. Te opcje mają jednakże kilka minusów. Główny z nich to fakt, że połączenia kończą się wyłącznie w wyznaczonych przez przewoźnika miejscach. Do końcowej destynacji musimy zaś dotrzeć na własną rękę.

Bus do Holandii w opcji door-to-door

Aby uniknąć takich komplikacji, warto zdecydować się na transfer busem. To rozwiązanie ma wiele plusów. Busy do Holandii często kursują w opcji door-to-door, co znaczy, że prowadzący bus odbiera pasażera ze określonego miejsca i zawozi go tam, gdzie ten wskaże. Istotne jest także fakt, że busy z Holandii do Polski są bogato wyposażone i zapewniają duży komfort podróży. Pasażerowie do dyspozycji mają m.in. ogrzewanie postojowe, odtwarzacze filmów, bezprzewodowy internet, klimatyzację, a także wygodne fotele i mnóstwo miejsca na ułożenie nóg.