Zalety sklepów WooCommerce

Zalety sklepów WooCommerce

Sklep WooCommerce. Więcej szczegółów na wpmagus.pl.

Pragniesz otworzyć sklep internetowy? Jeżeli masz już stronę na WordPress, ale także jeśli nie dysponujesz żadną stroną www i musisz zacząć od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym wyjściem.

Dlaczego warto założyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak dużą popularność zyskały witryny tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno dojść do wniosku, że błyskawicznie opracowano wtyczkę dającą możliwość na uruchomienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo taka nazwę nadano tej wtyczce, posiada mnóstwo zalet. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się błyskawicznie spersonalizować z zastosowaniem płatnych lub bezpłatnych motywów, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod przeróżne wyszukiwarki, co powoduje, że łatwiej jest osiągnąć pozycje w Top3 w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do szerszego kręgu odbiorców. Za sprawą instalacji odpowiednich wtyczek podnosi się również elastyczność sklepu. W paru krokach można w nim założyć płatności on-line i zaoferować użytkownikom przelew opłaty za zamówienie między innymi przez DotPay.pl czy PayU.pl. WooCommerce umożliwia też ewaluację sprzedaży (opracowanie przeróżnego typu statystyk) i zespolenie z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce zleć profesjonaliście

Tworzenie sklepu WooCommerce polecamy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale również zadbają o właściwą semantykę kodu sklepu, użycie jedynie niezbędnych, sprawdzonych wtyczek i jego ochronę przed atakami cyberprzestępców. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci stworzą też blog, na którym szybko można przekazywać odbiorcom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowościach lub zamieszczać recenzje i różnorodne porady dotyczące sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]