Uchroń swoją witrynę przed filtrem w Google za nienaturalne linki

Uchroń swoją witrynę przed filtrem w Google za nienaturalne linki

Nienaturalne linki przychodzące są najistotniejszą przesłanką, przez którą na naszą stronę internetową może zostać zastosowany ban od Google. Czy jest sposób na uniknięcie tych surowych obostrzeń?

Strzeż się nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to generowanie przesadnej liczby fraz kierujących odbiorców na naszą witrynę w sieci. Manipulują one pozycją portalu w wyszukiwarce i przez to przekraczają zasady naturalnego linkowania wypracowane przez grupę Google. Zazwyczaj nienaturalne linki przychodzące stosowane są w formie tekstów sponsorowanych przepełnionych sztucznymi frazami. Szerzy się też proces wymiany linków, co skutkuje nałożeniem filtra. Witryna jest zbanowana filtrem w Google za nienaturalne linki, kiedy nierzetelne praktyki zostaną odkryte, a to wiąże się nagłym obniżeniem jej lokalizacji w przeglądarce, czsem aż o 50 stron.

Czy da się wyeliminować nienaturalne linki przychodzące

Zwróćmy uwagę na to, że gdy na witrynę zostanie nałożony filtr w Google za nienaturalne linki, możemy ubiegać się o odtworzenie dobrej pozycji w wyszukiwarce . Proces ten jest jednak bardzo pracochłonny i nie gwarantuje stuprocentowego powodzenia. Wyślijmy zapytanie do doświadczonej agencji SEO, jeśli chcemy zwielokrotnić prawdopodobieństwo szybkiego zdjęcia filtrów. Specjaliści momentalnie zidentyfikują rzeczywistą przyczynę i dadzą sobie radę z nienaturalnymi linkami. Zwróćmy uwagę, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i likwidowanie filtrów od Google najlepiej zlecać wyłącznie renomowanym podmiotom.