Akcesoria dla gastronomii – serwetki papierowe

papierowe serwetki, serwetki papierowe dekoracyjne

Serwetki papierowe to produkty higieniczne, które muszą znaleźć się na wyposażeniu każdego baru, kawiarni lub dowolnego lokalu podającego posiłki. Które rodzaje serwetek są zazwyczaj używane? Co warto mieć na uwadze przy ich zakupie?

Serwetki papierowe – zastosowanie

Papierowe serwetki są stosowane we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez burgerownie, uniwersyteckie i przedszkolne stołówki, sale bankietowe, kawiarnie, aż po puby. Te materiały higieniczne jednorazowego użycia są wspaniałym zamiennikiem tradycyjnych chusteczek wykonanych z materiału, a przy tym pozwalają oszczędzić na kosztach ich prania i składowania. W sklepach obecne są różnego typu serwetki gastronomiczne – jednowarstwowe serwetki dyspenserowe stosowane w barach samoobsługowych oraz wytrzymałe dwuwarstwowe serwetki z włókniny, które nie rozrywają się podczas używania, przez co bardzo dobrze wypełniają swoją funkcję.

Serwetki gastronomiczne – jaki rodzaj wybrać?

Chcesz zaopatrzyć swój lokal gastronomiczny w mocne serwetki papierowe? Rozważ kupno produktów dozowanych pojedynczo. Pozwala to na osiągnięcie sporych oszczędności, ograniczając jednocześnie ilość generowanych śmieci. Popularne są również dekoracyjne serwetki papierowe, obecne w sklepach w wielu kolorach – są one wytwarzane dla lokali, w których niezwykle istotne jest utrzymanie dobrego wrażenia. Wypada osobno wspomnieć o składanych papierowych serwetkach marki Tork wyróżniających się fenomenalną chłonnością oraz trwałością. Artykuły te można kupić zarówno w wersji pasującej do popularnych dozowników na stolik (horyzontalnych i wertykalnych), jak i dozowników do zabudowy albo na bar.

Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]