Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Kup akcesoria do alkoholu na superbutelki.pl

Samodzielna produkcja trunków alkoholowych, niegdyś ogromnie popularna, dziś powraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas nie tylko względy finansowe (alkohole przygotowane samodzielnie są znacznie tańsze niż te ze sklepu), ale też możliwość wytworzenia napojów według własnych upodobań, chęć eksperymentowania i satysfakcja płynąca z picia swoich alkoholi. Większość osób samodzielnie sporządzających domowe napoje wybiera cydr, nalewki, wino bądź piwo, choć nie brakuje także wielbicieli tradycyjnego bimbru. Jednak bez względu na to, w których trunkach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w właściwy sprzęt.

Które akcesoria do alkoholu są najważniejsze?

Wyrób alkoholu w domu jest niemożliwy bez akcesoriów i naczyń do prowadzenia fermentacji – odpowiednich korków, rurek, pojemników czy balonów. Poza tym do każdego rodzaju alkoholu wymagane są odmienne akcesoria – dla piwa są to między innymi chłodnice i kotły, natomiast dla wina – prasa do owoców. Do rozlewu alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym aczkolwiek wykaz potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, gdyż butelki z napojami powinno się odpowiednio oznakować.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety

Etykiety na bimber albo inne alkohole domowe możemy sporządzić samemu. Dużo lepiej będą się natomiast prezentować butelki z ozdobnymi etykietami na wódkę i chroniącymi korek kapturkami, które bez wahania możemy podarować krewnym jako prezent albo zaserwować w trakcie towarzyskich imprez. Szczególny typ takich dodatków to etykiety weselne, które służą do ozdabiania nie tylko na własnych trunków, ale też tych nabytych w sklepie i zaakcentować tym samym charakter bankietu.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]