Atuty rolet zaciemniających

Atuty rolet zaciemniających

Dla kogo roleta typu 100 procent zaciemnienia albo roleta dzień noc zaciemniająca to najwłaściwszy wybór? Czy zawsze warto zdecydować się na stuprocentowe zaciemnienie do wnętrza? Zalet tychże produktów jest pełen wachlarz, a kontrola docierających do wnętrza promieni słonecznych nie jest ich jedyną pozytywną właściwością. W przypadku rolet wewnętrznych zaciemniających pełne zaciemnienie jest niemożliwe, jednak w rolecie dzień noc już nie. Który rodzaj najlepiej sprawdzi się w Twoich wnętrzach? Mamy dla Ciebie podpowiedzi.

Zalety rolet wewnętrznych zaciemniających i rolet dzień noc

Totalna kontrola nad ilością światła docierającego do wnętrza to największy atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień i noc, jak i 100% zaciemnienia posiadają szereg zbliżonych zalet i mocnych stron. Jedna z nich to dopuszczalność montażu tych rolet zarówno na oknach drewnianych, jak i PCV. Skoro już piszemy o montażu – jest on niezwykle łatwy, całkowicie bezinwazyjny, nie potrzeba przy nim wiercenia, użycia gwoździ i śrub. Każdy poradzi sobie z samodzielnym założeniem rolety dzień noc lub rolety 100% zaciemnienia.
Duża ilość kolorów w ofercie powoduje, że te produkty będą pasować do każdego wnętrza. Rolety dzień i noc dostępne są też w wariancie zebra – składają się one z siatki pasów materiałów w jednym lub kilku kolorach. Rolety te mogą stać się elementem ozdabiającym mieszkanie.

Rolety 100% zaciemnienia w Trójmieście, Krakowie i innych miastach

Rolety wewnętrzne zaciemniające są produkowane przez wiele czołowych marek i producentów. Podczas zakupów polecamy wybór polskiej firmy – producenta rolet zaciemniających. Warszawa, Kraków lub Trójmiasto to liderzy produkcji i dystrybucji takiego asortymentu. Istnieje również opcja spersonalizowania towaru na życzenie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien, które nie mają standardowego wymiaru.