Boxy dachowe – zwiększ ładowność swojego auta

Boxy dachowe – zwiększ ładowność swojego auta

Potrzebujesz boxów dachowych? Powinieneś odwiedzić ten adres

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające przewozić znaczną ilość bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz innych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku jest dostępnych wiele typów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, boxy dachowe, uchwyty narciarskie i rowerowe, a także listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości produkty wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia, promieniowanie słoneczne czy korozję. Niezmiernie popularne są również boxy dachowe o opływowej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie jazdy. Naturalnie, rodzaj bagażnika musi być dobrany do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – centralny zamek i paski transportowe

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wymagających trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają dużą pojemność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj wygodne. Niektóre boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Transport sprzętu na dachu samochodu to wygodne rozwiązanie, które stosuje duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają głównie osoby aktywnie spędzające wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce również na narty, deski snowboardowe, jak również inne akcesoria sportowe, których ze względu na swoją długość nie umieścimy w środku auta.

AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]