Celebrytki – najgorętszy trend sezonu

naszyjniki celebrytki, celebrytka

Bardzo modne łańcuszki celebrytki chętnie noszą młodsze i starsze kobiety. Duża dostępność wzorów i materiałów, z jakich się je wykonuje powoduje, iż każdy łatwo znajdzie naszyjnik idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, że moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji i na wszelkie okazje. Czym jest ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek oraz piosenkarek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko przejęły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra pozłacanego i złota, a zatem mogą je zakupić wszystkie kobiety chcące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują budżetem. Duży wybór wzorów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – zwykle niesie również z sobą przesłanie, zawarte w symbolice wisiorka albo wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to gwiazda, kółeczko pełne albo z otworem, serduszko, słonik, symbol nieskończoności i żyletka. Kobiety zazwyczaj wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według preferencji, lecz również odpowiedniej symboliki. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy i szczęścia, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem przekory i nieprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest to, iż można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zazwyczaj wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]