Części do Renault – gdzie je kupić?

Części do Renault – gdzie je kupić?

Znajdź części Renault

Auta Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci lubią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 r. Polacy kupili ponad 5500 modeli Scenic i aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Kupiłeś wyśniony samochód i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach www. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, silnika, podwozia i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu skarżą się właściciele modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]