Formlabs, Makerbot, Stratasys – drukarki 3D w ofercie polskiego dystrybutora

Formlabs, Makerbot, Stratasys – drukarki 3D w ofercie polskiego dystrybutora

Potrzebujesz profesjonalnych drukarek 3D? Sprawdź cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie CadXpert natkniesz się tylko na drukarki 3D od wiodących producentów takich rozwiązań: FormLabs oraz MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: FDM, SLA i PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują koszty produkcji

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad trzech dekad – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów najnowocześniejsze technologie i instrumenty. Oszacowano, iż korzystając z drukarek 3D oraz pozostałych urządzeń Stratasys można nieomalże o 90% zredukować koszty produkcji i czas na nią poświęcony. Kluczowe idee pracy ekspertów firmy Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych urządzeń i usług, jak również pomoc techniczna i merytoryczna. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, polecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową precyzją.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Drugim wiodącym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs dostarcza niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, takie jak SLA i SLS. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w autorskiej, nowatorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest odmianą technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – charakteryzuje się nieskomplikowaną obsługą oraz ergonomiczną budową. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Z pewnością lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz szybkością druku, jak również dokładniejszym odwzorowaniem najmniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dzięki temu można uzyskać tożsame prototypy, co jest wyjątkowo pożądane w seryjnej, masowej produkcji.

MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot dostarcza wysokiej jakości zaawansowane drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy mają rozległe zastosowanie w najrozmaitszych gałęziach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu innych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany druk jest dokładny i solidny, a w czasie procesu wydruku nie dochodzi do przemieszczenia się warstw ani nie pojawiają się odkształcenia.

CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]