Jak działa pasta do mycia rąk?

Jak działa pasta do mycia rąk?

Jeśli chcesz nabyć pastę BHP do rąk, odwiedź tę stronę

Pracownicy warsztatów samochodowych, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, kominiarze czy rzemieślnicy – to tylko kilka grup zawodowych mających kontakt z substancjami, których ciężko pozbyć się ze skóry dłoni. Należą do nich głównie różnego rodzaju smary, farby, sadze, oleje, jak również, w nieco mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Zatrudniający takie osoby są zobligowani do zapewnienia im środków czystości pozwalających na eliminację takich pobrudzeń. Najskuteczniejsze są w takim przypadku pasty BHP.

Pasty BHP – jak działają?

Pasta do mycia rąk różni się od innych preparatów czyszczących stosowanych na co dzień w zwykłych domach. Jako że jest używana do usuwania bardzo uporczywych zabrudzeń, powinna charakteryzować się dobrymi właściwościami trącymi. Z tego powodu producenci past tego rodzaju dodają do nich drobinki minerałów lub specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych, usuwających zanieczyszczenia z porów skóry. Zarówno preparaty myjące użyte w paście do mycia rąk, podobnie jak zabrudzenia, które one czyszczą, oddziałują drażniąco na skórę. Dobrze zatem, aby pasta zawierała też substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Gdzie przydadzą się pasta do mycia rąk?

Jak już wspomnieliśmy, pasta do mycia rąk znajduje zastosowanie zwykle w zakładach przemysłowych, rzemieślniczych i usługowych. Rzecz jasna przyda się także w domu – będzie bardzo pomocna w czasie porządków lub w amatorskim „kąciku” majsterkowicza. W takich sytuacjach warto sięgnąć po nieduże opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają zaś bardziej oszczędne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kilogramów preparatu.

Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]