Jak i gdzie używa się podkładów jednorazowych?

Jak i gdzie używa się podkładów jednorazowych?

Jeśli chcesz zamówić nakładki na deskę sedesową, koniecznie wejdź na http://bit.ly/2kP1mlP

Będące bezpośrednim niebezpieczeństwem dla naszego zdrowia grzyby, bakterie i wirusy czają się dosłownie wszędzie. Największe ryzyko zarażenia panuje jednak w pomieszczeniach, w których zazwyczaj przebywają osoby chore lub tam, gdzie w wyniku różnych zabiegów narzędzia mają kontakt ze skórą lub innymi tkankami. Takimi miejscami są głównie wszelkiego typu placówki służby zdrowia, gabinety medycyny estetycznej, salony spa oraz studia tatuażu. Żeby zmniejszyć ryzyko transferu bakterii i innych chorobotwórczych mikroorganizmów, używa się rozmaitych akcesoriów – poza rękawiczkami silikonowymi i preparatami do dezynfekcji są to także podkłady higieniczne.

Zastosowanie podkładów higienicznych

Większość szkodliwych wirusów i roztoczy przenosi się poprzez zetknięcie się skóry ze skażoną powierzchnią, dotykaną wcześniej przez jednostki zarażone. By zminimalizować ryzyko migracji bakterii w salonach i gabinetach kosmetycznych, stosuje się podkłady medycznych. Z reguły są one wykonane z celulozy lub analogicznych tworzyw i tworzą skuteczną barierę dla mikroorganizmów. Podkłady higieniczne są jednokrotnego użytku i rozkłada się je np. na stoły zabiegowy, fotele ginekologiczne i dentystyczne bądź sprzęt rehabilitacyjny.

Nakładki na deskę sedesową – zastosuj w ogólnodostępnym WC

Najwyższe niebezpieczeństwo roznoszenia się infekcji skórnych wywoływanych przez mikroorganizmy panuje tam, gdzie z potencjalnie zakażoną powierzchnią ma kontakt nieosłoniona skóra – przede wszystkim w toalecie. Możliwość przeniesienia się wirusów minimalizują podkłady jednorazowe przeznaczone do stosowania na deskach klozetowych. Ich użycie jest rekomendowane we wszystkich miejscach, w których toaleta jest publicznie dostępna – na przykład w punktach usługowych, kinach, szkołach lub firmach.

Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]