Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Więcej informacji o kontenerach

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – pozwalają na legalne pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontener budowlany – postaw na wysoką jakość

Na rodzimym rynku produkcją pojemnych i trwałych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmem kontenerów stalowych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z dużej ilości rodzajów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy nierzadko stosowane są również kontenery do transportu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko rozładować.

EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]