Mydło dezynfekujące – czyste dłonie w domu i w zakładzie pracy

Mydło dezynfekujące – czyste dłonie w domu i w zakładzie pracy

Szukasz mydła antybakteryjnego? Powinieneś odwiedzić ten adres

Mydło antybakteryjne eliminuje z powierzchni skóry drobnoustroje chorobotwórcze i inne niebezpieczne patogeny. Czym winno cechować się mydło w płynie, by sprostało wymaganiom różnych konsumentów? Gdzie używane są specjalistyczne mydła dezynfekujące?

Mydło dezynfekujące – stosowanie

Mydła o właściwościach bakteriobójczych używane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale też kupowane są przez placówki medyczne, przemysł gastronomiczny czy zakłady pracy. Na rynku dostępne są różne typy mydeł – produkty w płynie, w piance, z pomocniczymi składnikami odżywczymi, dedykowane do skóry delikatnej, mycia ciała oraz włosów, mydła w butelkach z pompką, jak również do stosowania z bezdotykowymi pojemnikami, które gwarantują maksymalny poziom higieny. Na specjalną uwagę zasługuje mydło w piance stanowiące produkt nadzwyczaj ekonomiczny – pozwala otrzymać do 2500 doz mydła z pojemnika 1000 ml. Pianka dobrze rozprowadza się na skórze, bez trudu zmywa, a przy tym efektywnie myje.

Mydło w płynie dla wrażliwej skóry

Mydła antybakteryjne dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis spełniają europejskie normy jakościowe i są przetestowane dermatologicznie. Artykuły pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z wrażliwą skórą nie mają w składzie barwników, substancji zapachowych i innych alergizujących składników – można ich używać często, bez narażenia się na podrażnienia. Niektóre produkty zostały wyróżnione certyfikatem Ecolabel, który świadczy o wysokiej jakości i jest nadawany towarom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła dezynfekujące dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w zdejmowany dozownik, co ułatwia ich późniejszy recykling.

Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]