Najlepsze akcesoria do rolet

Najlepsze akcesoria do rolet

Napinacz łańcuszka, płytka montażowa, mechanizm do rolety oraz haczyk montażowy to popularne i najchętniej nabywane akcesoria do rolet. Ich instalacja jest prosta i intuicyjna – każdy w swoim domu zamocuje je we właściwym miejscu, bez potrzeby użycia śrub czy gwoździ, a nawet wiercenia. Bezinwazyjny demontaż i montaż to największa zaleta współczesnych akcesoriów do rolet.

Akcesoria do rolet wewnętrznych – o czym warto wiedzieć

Myślisz o zakupie rolet wewnętrznych? Oto pakiet akcesoriów, który otrzymasz od producenta:
– haczyki montażowe,
– napięcie boczne tkaniny,
– napinacz łańcuszka.
W czasie użytkowania rolet wewnętrznych część elementów może się zużyć. Zwykle nowoczesne akcesoria do rolet odznaczają się najwyższą jakością, ale gdy podziała na nie zbyt spora siła, to zdarza się, że się łamią. Tak może stać się, przykładowo, z uchwytami mocującymi, jeśli nazbyt szeroko rozchylimy okno. Nie trzeba wymieniać od razu całych rolet, wystarczy kupić parę małych części z działu akcesoriów do rolet wewnętrznych. Twoje rolety po tej drobnej naprawie będą pracować jeszcze wiele miesięcy, a nawet lat.

Akcesoria do rolet dzień noc

Roleta dzień noc to produkt dla osób, które chcą kontrolować ilość światła docierającego do pomieszczenia, ale nie potrzebują stuprocentowego zaciemnienia. Pakiet akcesoriów do rolet dzień noc to nieodłączna para z roletami okiennymi. Są pośród nich częścisłużących do rozwijania lub zwijania rolet. Bezcenną pomocą w montażu, a następnie w eksploatacji, będzie łańcuszek i napinacz. Zadaniem napinacza jest właściwe opuszczanie rolet, dzięki temu łańcuszek nie będzie się plątał ani przycinał.