Profesjonalne środki czyszczące

Profesjonalne środki czyszczące

Dowiedz się więcej o profesjonalnych środkach czyszczących na verdeavis.pl

Aby zachować czystość – tak w mieszkaniu, jak i w firmie lub budynku użyteczności publicznej – potrzebne są stosowne środki oraz sprzęty. O ile do prostych prac porządkowych na ogół wystarczające będą podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to sporo zadań będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z trudnym brudem, zapewniając szybkie sprzątanie i pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i hurtowników chemii przemysłowej?

Profesjonalna chemia gospodarcza – dla przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych

Oferta profesjonalnej chemii gospodarczej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie podmiotów wytwarzających i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z różnych powierzchni – także tych chropowatych i z tegoż powodu trudnych do dokładnego umycia. Są wśród nich środki sporządzone z myślą o usuwaniu specyficznych zabrudzeń, między innymi graffiti, tłustych osadów, kamienia kotłowego czy też ognisk pleśni.

Zabezpieczenie powłok przy użyciu chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają również na konserwację oraz ochronę powłok szczególnie narażonych na wandalizm i szkodliwe działanie rozmaitych czynników. Znajdziemy między nimi specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, preparaty chroniące przed graffiti, środki do zabezpieczenia stali przed korozją, a także impregnaty do elementów wykonanych z drewna. Warto nadmienić, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnych powierzchni (między innymi betonu bądź linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale również nadają im ładny wygląd.

Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]