Rodzaje zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio

Rodzaje zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio

Chcesz zamówić kapsułki A Modo Mio? Sprawdź cafessima.pl

Firm produkujących kawę jest nieprzebrana ilość, jednakże Lavazza ciągle znajduje się w czołówce tych najpopularniejszych. Niewiele osób wie, iż historia firmy Lavazza zaczęła się pod koniec XIX w. w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20$ kupił nieduży obiekt handlowy, w którym przetwarzano ziarna kawowca oraz przyrządzano ich oryginalne kompozycje. Podbiły one ekspresowo serca mieszkańców miasta. Dziesięciolecia później marka Lavazza wciąż zachwyca jakością swoich mieszanek, wytyczając wzorce także w zakresie kapsułek z kawą.

Kapsułki z kawą Lavazza A Modo Mio – można zamówić ich odpowiedniki

Ekspresy na kapsułki z kawą z kolekcji Lavazza A Modo Mio są obecnie jednymi z najczęściej kupowanych. Używane są one zarówno w domowych kuchniach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą sporządzenie pachnącej, apetycznej kawy zajmuje dosłownie chwilę. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednakże korzystać tylko z kapsułek produkowanych przez tę markę. Aktualnie w sprzedaży spotkać można mnóstwo zamienników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one taniej, ale tak samo wyróżniają się głębokim smakiem.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – kompozycje arabiki i robusty

Najwięcej zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio odkryjemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która również wywodzi się z Włoch i zajmuje się wytwarzaniem kapsułek z kawą do licznych popularnych ekspresów tego rodzaju. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące smakowitą kompozycją arabiki (Lussuria), jej połączeniem z robustą (Avarizia Delicato lub bezkofeinowa Genova Decaffeinato), jak również napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), tradycyjnego włoskiego alkoholu (Sambuca) czy kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]