Rolety okienne na każdą kieszeń

Rolety okienne na każdą kieszeń

Nie wiesz jak modnie i nowocześnie urządzić swoje wnętrze? Jeden, niezbyt kosztowny produkt pomoże zupełnie zmienić wygląd i styl pomieszczenia. Mowa o wewnętrznych roletach okiennych. Z pomocą tej przesłony możesz dodać koloru dowolnym pomieszczeniom albo nadać im przytulnego i intymnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień i noc podpowie, jak dokonać właściwych, zakupowych decyzji.

Jak wybrać rolety okienne?

Wewnętrznych rolet okiennych jest wiele modeli. Można je dzielić według różnych kryteriów. Jeśli chodzi o tworzywo, to są rolety materiałowe wyprodukowane z nowoczesnych tkanin, które charakteryzują się różnym stopniem przepuszczania światła. Jest to zazwyczaj poliester – prosty do czyszczenia i wygodny w utrzymaniu.
Ze względu na zastosowanie można podzielić rolety na ścienne oraz okienne. Kolejne zróżnicowanie to stopień zaciemnienia. Tutaj niezwykle popularnym rodzajem są rolety dzień i noc typu zebra lub 100% zaciemnienia.
Następna klasyfikacja to rolety standardowe lub na wymiar. Ten drugi rodzaj rekomenduje się do okien o niekonwencjonalnych wymiarach, z dużą liczbą segmentów lub wieloma ozdobnymi elementami. Jeśli idzie o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z aktualnymi, wnętrzarskimi trendami.

Czy rolety okienne są tanie?

Ponieważ konkurencja na rynku rolet jest duża, tak jak stale rosnąca liczba producentów, obecnie rolety możesz kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Regularne ceny są niskie, a do tego zdarzają się również akcje specjalne i promocje, kiedy produkt udaje się kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są niedrogie i zasadniczo każdy może sobie na nie pozwolić.
Nowoczesne projekty, bogata kolorystyka i bezinwazyjny montaż sprawiają, że taka osłona na okna staje się coraz bardziej popularna. Koszt zakupu w porównaniu do jakości i długiej żywotności rolety jest wyjątkowo atrakcyjny, dlatego miłośników takiej koncepcji na urządzenie wnętrz nie brakuje.