Słoiki i butelki szklane w dużej ilości – oferta dla przetwórców żywności

Słoiki i butelki szklane w dużej ilości – oferta  dla przetwórców żywności

Z kompletnym asortymentem hurtowni słoików zapoznasz się na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Przetwórstwo żywności jest branżą gospodarki, która póki będzie żyć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, że większość rynku wyrobów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to też branża, w której świetnie radzą sobie mniejsze przedsiębiorstwa, o ile zachęcą klienta do swojego unikalnego, ekologicznego bądź pysznego wyrobu. Przeznaczone na handel pożywienie musi być zapakowane tak, żeby produkt długo pozostał świeży, a więc najlepiej w butelki oraz słoje ze szkła. Atutem tego typu opakowań jest to, iż są ekologiczne, gdyż poddać je recyklingowi.

Hurtowe zamówienie słoików oraz butelek – czy warto?

Oczywiste jest, że oferty sprzedaży adresowane do klienta indywidualnego rozmijają się wyraźnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niewielką przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. oliwę, pasztety bądź dżemy, będzie potrzebować rocznie nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, lecz ilości daleko przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno butelek oraz słoików w hurcie będzie więc dla niego zarówno metodą zmniejszenia kosztów, ponieważ zamawiając opakowania w hurtowych ilościach na ogół można liczyć na znaczny rabat od hurtownika, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, jeśli zamówimy je u rodzimego hurtownika słoików i butelek. Tym sposobem także otrzyma towar szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – butelki, słoiczki i dodatkowe akcesoria w setkach sztuk

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i pojemności butelki szklane (idealne do rozlewania piwa, soków lub wina) i słoiczki. Transportowane są one do nabywcy na paletach mieszczących – w zależności od rozmiaru opakowań – po 400, 1700, a nawet 4000 sztuk danego opakowania. Podmioty dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą także odebrać nabyty towar samodzielnie ze składu sprzedającego. Wraz z butelkami i słoikami w hurcie można też zamówić większą ilość innych koniecznych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle dopasowane do danego typu opakowania.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]