Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Nie szukaj już więcej! Tu zamówisz słoiki z kranikiem

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź wytwarzanych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych trunków i deserów. Znaczną popularnością cieszą się szczególnie duże Słoje z kranikiem, które znajdują mnóstwo zastosowań. Do czego można je zastosować? Kiedy przyda się słój z kranem? Dlaczego choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, iż doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają spore pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotowy napój do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem jest doskonałą ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że często jest on wykorzystywany do serwowania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem idealnie sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania lemoniad, kompotów, soków oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego plusem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]