Urodziny, wesela, przyjęcia w pawilonie ogrodowym

Urodziny, wesela, przyjęcia w pawilonie ogrodowym

Organizujesz przyjęcie w ogrodzie i głowisz się jak zagwarantować dobre zadaszenie, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie przeznaczenie posiadają pawilony ogrodowe i na co wypada zwrócić uwagę przy wyborze namiotu.

Pawilon ogrodowy – zastosowanie

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe świetnie sprawdzą się w czasie ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o rodzinnych zjazdach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, urodzinach, weselach w plenerze, złotych godach i innych znaczących wydarzeniach, zasługujących na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni uczestników imprezy nie tylko przed deszczem, ale również przed silnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon może też zapobiec kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie, i całoroczne. Dobór właściwego produktu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Wytrzymałe oraz nieskomplikowane w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocną konstrukcją i zdołają uchować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a proste składanie i rozbiórka pawilonu sprawiają, że poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają także ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej struktury.