Wygodna i lekka przyłbica ochronna Vitberg Mini Shield

maseczka wielokrotnego użytku, przyłbica ochronna

Pandemia koronawirusa, która opanowała wszystkie kraje, na skroś odmieniła nasze życie i relacje z innymi ludźmi. Normy dystansu społecznego nakładają obowiązek korzystania ze licznych środków, których zadaniem jest zabezpieczać nas przed rzeczywistym zagrożeniem złapania tego nowego wirusa. Idąc do sklepu czy biura, gdzie z reguły napotykamy większą grupę ludzi, musimy zawsze nosić na nosie i ustach ochronną maskę. Jak natomiast postąpić, jeżeli ciężko nam się oddycha w zwykłej maseczce z materiału?

Wytrzymała maseczka wielorazowa w formie mini przyłbicy

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maseczki ochronne są niekomfortowe i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu podczas ich używania, powinny sprawić sobie przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Zabezpiecza ona przed kontaktem z patogenami identycznie jak maseczka chirurgiczna, tzn. zasłania usta i nos, ale w tym samym czasie umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej największymi atutami są wytrzymałość, komfort i nieznaczna waga, nie przekraczająca 7-10g. Ta mini przyłbica wyprodukowana jest z materiałów, za sprawą których może być stosowana wiele razy. Jej transparentną przysłonę po każdym założeniu można oczyścić, a samą maseczkę można również wyprać ręcznie (nawet 30 razy!) za pomocą dostępnych detergentów.

Kto może używać wielorazową mini przyłbicę?

Mini przyłbicę poleca się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również wygodzie. Osoby mające trudności z oddychaniem, starsze czy uprawiające sport na świeżym powietrzu pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą zakładać maski ochronne podczas pełnienia pracy. Mini Shield nie krępuje ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie przez wiele godzin nie jest uciążliwe. Młodzież na pewno doceni też to, że działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w smartfonach.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]