Zabezpieczenie pod siodłem – o czaprakach dla koni

Zabezpieczenie pod siodłem – o czaprakach dla koni

Jeśli chcesz nabyć czapraki dla koni, zobacz tu

Czapraki to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które dają koniowi komfort, a jednocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu stosownych materiałów bardzo dobrze chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeśli pragniesz zainwestować w najwyższej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele posiadające siateczkę chłonącą pot koni, wykonane z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym lub podszyte szybkoschnącym materiałem. Przemyślana konstrukcja zapewnia najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby całkowicie dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a jednocześnie podnosiły wygodę jazdy. Niektóre modele zostały wyposażone w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale też estetyczne. Artykuły te można nabyć w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele mają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]